eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

افزایش قیمت گوشت به دلیل خروج دام از کشور

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به افزایش قیمت این نوع گوشت به ۴۸ هزار تومان، گفت: اگر از خروج دام از کشور جلوگیری نشود، احتمال افزایش قیمت مجدد در هفته آینده وجود دارد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳ شناسه خبر : ۳۴۱۱

به گزارش ایران اکونومی، علی اصغر ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه در بازار به ۴۷ تا ۴۸ هزارتومان رسیده است، درباره اینکه آیا تک نرخی شدن ارز  از سوی دولت تاثیری بر قیمت این کالا طی روزهای آینده خواهد داشت، گفت: امیدواریم چنین اتفاقی رخ دهد اما آنچه که بیشتر در این زمینه تاثیر دارد خروج دام از کشور است.  


وی اظهارداشت: دیروز بنده با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه صحبت و این مساله را به آنان اطلاع رسانی کردم؛ چرا که ما ماه مبارک رمضان را نیز پیش رو داریم و باید این مساله را کنترل کنیم تا در آن ایام دچار مشکل نشویم.  


رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی درباره اینکه آیا خروج دام از کشور به صورت قاچاق انجام می شود یا قانونی است؟، گفت: قاچاق که جای خود را دارد اما ما شنیده ایم برخی از این خروج ها مجوز دارد. 


ملکی تصریح کرد: اگر به این مساله رسیدگی نشود طی هفته آینده باز هم با افزایش قیمت گوشت گوسفندی در بازار مواجه خواهیم بود. 

منبع: مهر
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: